Exkluzivně – Prodej bytu 3+kk/B/S, OV, 96,90 m2, Praha 8 – Libeň, ul. U pošty

Cena: 11 950 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 3+kk/B/S v OV, 88,30 m2, 1,60 m2 balkon, 7 m2 sklep, Praha 8 – Libeň, ul. U pošty
Byt se nachází ve 4. NP cihlového domu z 30. let 20. století, který je nyní nově vybaven velkým moderním výtahem. Má dispozici 3+kk, podlahovou plochu 88,3 m2 a náleží k němu 7 m2 sklep a garážové stání v OV v nedaleké novostavbě. Do bytu vstupujete přes 7 m2 předsíň, ze které je přístupná samostatná toaleta. Centrální chodba vás zavede do prostorného obývacího pokoje s velkorysým kuchyňským koutem, vybaveným moderní linkou s myčkou, plynovým sporákem a elektrickou troubou. Tento prostor má celkem 33 m2 a je bohatě prosvětlen jihozápadními a severozápadními okny. K dispozici je malý balkonek. Z obývacího pokoje je přístupná také 5 m2 komora či šatna.
Obě ložnice jsou orientovány severozápadně a nabízí každá cca 13 m2 prostoru, v jednom případě rovněž s přístupem na druhý malý balkonek. Z centrální chodby, kde je k dispozici velká vestavná skříň s posuvnými dveřmi, je přístupná koupelna se dvěma umyvadly a vanou.
Tento byt nabízí přesně to, co si představujete pod slovním spojením bydlení v tradičním cihlovém domě. Stálé příjemné klima, vysoké stropy, dobré odstínění hluku ulice díky kvalitním a trvanlivým eurooknům s dvojitým zasklením a původní, perfektně zachovalá parketová podlaha, která je ve všech místnostech s výjimkou předsíně a sociálních zařízení. Díky novému výtahu také odpadá tradiční nevýhoda této zástavby. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem a plyn je využit také pro vaření. Dům má rekonstruované vnitřní prostory a novou střechu. V plánu je oprava fasády.
Lokalitu pražské Libně je možné považovat za širší centrum metropole a má zejména do budoucna velký potenciál. Stejně jako se z Karlína stává jedna ze nejlepších pražských čtvrtí, navazující Libeň prochází podobnou obměnou. V místě dnešního autobusového nádraží na Palmovce vznikne nové Hrabalovo náměstí s moderním terminálem. Již nyní je Palmovka jedním z dopravních uzlů Prahy, je zde stanice metra linky B a tramvajemi i autobusy se dostanete doslova kamkoli. Na druhé straně se ale současně několika kroky dostanete do parku s dětským hřištěm, ve kterém se nachází také technická památka – Libeňský plynojem.
V okolí je veškerá občanská vybavenost a s vlastním garážovým stáním nebudete nikdy hledat místo k parkování.
PENB není zpracován, uvádíme tedy ze zákona třídu G.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.
Třída G – Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Exkluzivně – Prodej bytu 3+kk/B/S, OV, 96,90 m2, Praha 8 – Libeň, ul. U pošty

Červen 3rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.