Exkluzivně – prodej bytu 1+1/S, OV, 34 m2, Praha 4 – Michle, ul. Počátecká

Cena: 3 900 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 1+1/S v OV, 27 m2, 7,5 m2 sklep, Praha 4 – Michle, ul. Počátecká
Byt se nachází ve 4. patře pětipatrového cihlového domu s výtahem v pražské Michli. Má dispozici 1+1 a podlahovou plochu 27 m2, s patrem na spaní o velikosti 4,3 m2. Okna obývacího pokoje i pokoje s patrem jsou otočeny na západ. K bytu náleží 2 sklepy o celkové výměře 7,5 m2, jeden je zapsán na KN a k druhému je zajištěno užívací právo.
Byt je aktuálně po rekonstrukci včetně veškerých rozvodů elektřiny, vody a odpadů a lze jej brát jako ideální investici – je plně připraven k pronajímání. V bytě zůstane veškeré vybavení – lednice, pračka, myčka a indukční varná deska, dokonce i plochá TV, tedy vše, co ke kulturnímu bydlení patří. Pokoj s patrem je prakticky řešen. Patro je vymyšleno tak, že se na posteli pohodlně posadíte a podchozí výška je 1,7 m, která umožňuje přiměřeně pohodlný pohyb. Schody v sobě skrývají skříňky, prostor je tedy dokonale využit.
Koupelna je řešena moderně, s velkým sprchovým koutem a WC. V koupelně a předsíni je keramická dlažba, ve zbytku bytu je vysoce odolný vinyl. Nemusíte se tedy bát poškození ani od domácích zvířat.
V domě je k dispozici sušárna na prádlo a můžete využívat dvorek, který je z části dlážděný a z části zatravněný. Klid vnitrobloku lze využít k relaxaci, posezení nebo na grilování s přáteli. Dům je vybaven kamerovým systémem pro zvýšenou bezpečnost.
Byt je možné využít také jako startovací nebo jako vlastní zázemí při pracovních cestách do Prahy. Výhodou je nedaleká zastávka metra C – Kačerov nebo Budějovická. Případně přímo u domu staví autobusy linek 117, 193, 203 a noční 904.
V okolí jsou mateřské i základní školy a gymnázium Budějovická. Jsou zde také široké nákupní možnosti a nechybí ani poliklinika.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s výhodnou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.
Třída G – Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Exkluzivně – prodej bytu 1+1/S, OV, 34 m2, Praha 4 – Michle, ul. Počátecká

Březen 18th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.