Čtyřpodlažní rodinný dům v Teplicích – Bystřanech

Cena: 12 900 000 Kč, Nabízíme luxusní, citlivě a nákladně zrekonstruovaný dům na klidném místě v Bystřanech u Teplic.
Nové rozvody vody, elektřiny, podlahy, zateplení, fasáda, střecha atd. Dům je vybaven zabezpečovacím systémem napojeným na PCO.
Samotný dům o čtyřech podlažích má dva vchody: jedním se vchází zádveřím do vstupní haly, druhým přes pergolu do jídelny a kuchyně, následuje rozlehlá obývací místnost a v dalším patře koupelna, WC a tři ložnice, v podkroví další dvě místnosti, jedna s kuchyňským koutem, WC a koupelna.
V suterénu prádelna, sauna, posilovna a relaxační místnost, dále kondenzační plynový kotel. V celém domě bohatě dimenzované úložné prostory.
Všechna okna vybavena předokenními el. ovládanými žaluziemi.
Na pozemku dvojgaráž s dílnou a s venkovním posezením a s dalším podkrovním bytem, dále zastřešený bazén a pergola. Před garáží dlažba s možností parkování dalších až tří vozidel.
Stabilizovaná a klidná rezidenční lokalita, přímo pod Dobravkou s výhledem na České středohoří, výborná dopravní dostupnost z Tepic, Ústí nad Labem, 90 km z Prahy.
Mimořádná nemovitost připravená k nastěhování ihned, popř. příležitost pro investora – možnost pronájmu.
Nabízíme pomoc s financováním na míru dle Vašich požadavků a možností.
Pro více informací kontaktujte makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Čtyřpodlažní rodinný dům v Teplicích – Bystřanech

Duben 7th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.