Činžovní vila Praha 10 Strašnice

Cena: 0 Kč, Chcete bydlet v rychlém dosahu centra Prahy a zároveň v klidu s výhledem do zeleně ? Nebo hledáte objekt, který může sloužit jak k bydlení, tak podnikání, nebo rovnou přinášel výnos z pronájmů?
Nabízíme vám ke koupi činžovní vilu s možností vícefunkčního využití ve vyhledávané lokalitě vilové čtvrti městské části Praha 10 Strašnice, v klidné rezidenční ulici.
Jedná se o třípodlažní ze 3/4 podsklepenou stavbu, která je součástí dvouvily se samostatnými oddělenými pozemky i vchody. Dispozičně jde o činžovní rodinnou vilu se třemi samostatnými bytovými jednotkami, samostatným schodištěm a vlastními vchody.
Původní stavba z r. 1970, udržovaná ve výborném technickém stavu. Stavba je zděná, stropy s rovnými podhledy. Okna jsou ve všech bytech plastová, vyjma jednoho okna ve 2.NP. Na chodbě jsou původní dřevěná okna. V sociálním zařízení keramické obklady, podlahové krytiny keramická dlažba, lino, plovoucí podlaha. Střecha je sedlová, krytina tašky.
Byt ve zvýšeném přízemí 4+1 se šatnou a terasou je po kompletní rekonstrukci, která proběhla v r. 2011, poskytuje přímý výstup do zahrady.
Byt o stejném půdorysu 4+1 s komorou a balkonem ve 2.NP v r. 2014 prošel částečnou rekonstrukcí.
Byt 2+KK ve 3.NP je v původním stavu.
Vytápění a ohřev vody má vyřešen každý byt zvlášť vlastním kotlem.
Pozemek je rovinatý, celý oplocen. Velkou výhodou jsou dvě garáže na pozemku a možnost parkování několika dalších aut.
Vynikající rychlá dostupnost do centra , autobus 80 m od domu, jedna stanice nebo v pěší dostupnosti (12 min.) na metro “A” st. Želivského nebo Strašnická.
Energetický průkaz je objednán.
Více informací u makléře.
Doporučujeme!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Činžovní vila Praha 10 Strašnice

Květen 29th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.