Chrudim, Na Větrníku, Byt 1+1, Osobní – Byty GFB

Cena: 9 500 Kč, Pronájem bytu 1+1 po celkové rekonstrukci
Nabízíme k pronájmu útulný byt 1+1 o velikosti 43m2, který prošel celkovou a náročnou rekonstrukcí. Byt se nachází v panelovém domě na 1. patře, který je vybaven novými výtahy. Dům i byt prošly kompletní modernizací.
Podrobnosti:
Poloha: 1. patro v panelovém domě Rekonstrukce: Byt byl kompletně rekonstruován s důrazem na moderní vzhled a funkčnost. V rámci rekonstrukce byly vyměněny rozvody vody a elektřiny, nové podlahy, dveře a byla instalována nová koupelna a kuchyňská linka. Podlahy: Nové, kvalitní podlahové krytiny ve všech místnostech. Koupelna: Zcela nová, moderně vybavená koupelna. Kuchyně: Plně vybavená nová kuchyňská linka. Vybavení: Byt je částečně vybaven spotřebiči – k dispozici je lednice a pračka. Velká komora: V bytě je k dispozici velká komora, poskytující další úložný prostor. Dveře a osvětlení: Všechny dveře v bytě byly vyměněny za nové a bylo instalováno moderní osvětlení, což dodává bytu svěží vzhled a atmosféru. Výhody:
Byt se nachází v klidné části města s výbornou dostupností do centra. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost – obchody, školy, zdravotnická zařízení a zelené parky pro volnočasové aktivity. Díky nedávné rekonstrukci nabízí byt pohodlné a moderní bydlení.
Nájemné:
Pro více informací o ceně nájemného a podmínkách pronájmu nás neváhejte kontaktovat.
Neváhejte a staňte se novými nájemníky tohoto krásného, moderně zrekonstruovaného bytu!
Majitel si vyhrazuje právo volby nájemníka! Byt je vhodný maximálně pro 2 osoby.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Chrudim, Na Větrníku, Byt 1+1, Osobní – Byty GFB

Květen 12th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.