Chata 3+1 v malebné obci Březí, Říčany, Praha vých., PID Praha 30 min., voda, elektřina, jímka.

Cena: 1 750 000 Kč, Exkluzivně nabízíme prodej pěkné a útulné patrové chaty 3+1 na kamenné podezdívce v obci Březí, Praha východ. Do obce jezdí pravidelně PID, Praha busem cca 35 min. Chata má užitnou plochu včetně podkroví cca 60 m2 a nachází se na upraveném ale svažitém pozemku o velikosti 404 m2. Majitel chatu využíval k letní rekreaci, je možno i stavebně zrekonstruovat dle územního plánu na dům s číslem popisným k trvalému bydlení.
V sousedství jsou domy s čísly ev. i popisnými a některé jsou napojeny na obecní vodovod i kanalizaci.
Do chaty je zavedena voda z vlastní studny a elektřina, odkanalizování je řešeno jímkou. Příjezdová obecní komunikace vede kolem chaty ulice Podskalí. V ulici vedou i řady obecního vodovodu a kanalizace.
Parkovat lze pohodlně přímo pod chatou na odstavném místě, vzhledem ke svažitosti nelze na pozemek zajet vozem.
Do objektu se vchází přes verandu. Při vstupu vejdeme do kuchyně, ve které jsou instalovaná kamna na vaření a také je odděleně umyvadlo a toaleta. Dále se vchází vpravo do pokoje se sedací soupravou a funkčním krbem a tento pokoj je průchozí do ložnice, kde jsou dvě postele a skříň. Po dřevěném schodišti, které vede do 2. NP je podkroví pokoj s dvěma lůžky. Domem prochází komín, který při vytápění krbem zajišťuje pohodlný ohřev vzduchu do patra. Druhým zdrojem tepla jsou přímotopy.
Na pozemku je ještě postaven dřevěný přístřešek na dřevo a nářadí. Zahrada je udržovaná a svažitá. Celý pozemek je oplocený.
Obec Březí je jedna z nejhezčích obcí Prahy východ s krásnými lesy, rybníky a rekreačním vyžitím, vlastní školkou, sportovišti. Kompletní občanská vybavenost je v Říčanech, kde jsou školy, školky, střední škola, koupaliště Jureček, lékaři, nákupní centra ap.
Doporučuji prohlídku této zajímavé nemovitosti a financování pomůžeme výhodně zajistit.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N88760.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Chata 3+1 v malebné obci Březí, Říčany, Praha vých., PID Praha 30 min., voda, elektřina, jímka.

Březen 7th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.