Byt v OV 3+1, 2 půdy, 2 sklepy, garáž na okraji obce Březová

Nabízíme k prodeji byt v OV 3+1 na okraji obce Březová. Byt o celkové výměře 100 m2 se nachází ve druhém patře strašího bytového domu v ulici Cínová. Bytový dům je situován do velice pěkné lokality v blízkosti lesa- les je přímo za domem. Dům je v původním stavu, s dřevěnými okny. Byt je velice pěkný, útulný a je rovněž v původním, udržovaném stavu, je proto vhodný k úpravám podle vlastních představ a požadavků. Byt vznikl spojením dvou menších bytů, takže má tři pokoje a okna na tři strany. V bytě pro budoucího majiV. K bytu náleží rovněž zasklená lodžie, ze které je pěkný výhled do okolí. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici dva sklepní prostory a dvě půdy. K bytu patří také dřevěná garáž, která je v nájmu a dřevěná chatka, obojí jsou u domu. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty. Byt je ihned volný a připravený k okamžitému nastěhování.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, školka, lékař, větší nákupy jsou možné v mnoha nákupních centrech v Karlových Varech. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu, MHD a vlaku. Zastávku najdeme pár minut od domu. Karlovy vary jsou vzdáleny 5 km.
V obci Březová a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 812 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Byt v OV 3+1, 2 půdy, 2 sklepy, garáž na okraji obce Březová

Září 30th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.