Březina, OV 3+kk, 67 m2, balkon, rekonstrukce, zahrada – byt

Cena: 2 490 000 Kč, Máme tu pro Vás skvostný byt 3+kk, který se pyšní svěží rekonstrukcí a útulnými 67,2 m2 životního prostoru. Nachází se v srdci idylické vesničky Březina, obklopené krásnou přírodou, kde panuje klid a..
Máme tu pro Vás skvostný byt 3+kk, který se pyšní svěží rekonstrukcí a útulnými 67,2 m2 životního prostoru. Nachází se v srdci idylické vesničky Březina, obklopené krásnou přírodou, kde panuje klid a domácká atmosféra. K tomuto bytovému klenotu patří navíc balkón pro ty chvíle klidu, sklep (5,4 m2) pro vaše poklady a soukromá zahrada o rozloze 202 m2, kterou doplňují dvě krytá garážová stání.
Vstupte do svého nového domova ve druhém patře cihlového, dobře izolovaného domu bez výtahu. Prostorná předsíň (4,7 m2) Vás provede do útulné ložnice (12 m2), světlého pokoje (12,8 m2) s balkonem a do srdce domova – obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem (28,9 m2). Byt je vybaven moderními plastovými okny, novou sanitou a dlažbou, pokoje pak lákají na vinylové podlahy. Teplo domova a teplou vodu zajišťuje centrální vytápění.
Energetický průkaz zatím nebyl dodán, proto je uvedena třída G. Ale náklady na bydlení jsou zde nízké (3.000 Kč měsíční zálohy bez energií). Březina disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností – má školku, lékaře, obchod s potravinami, restauraci, koupaliště, dětské hřiště a autobusové spojení.
Přijďte se podívat na vlastní oči a uvidíte, zda je tento byt tím pravým pro Vás.
Uvedená cena neobsahuje provizi RK

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Březina, OV 3+kk, 67 m2, balkon, rekonstrukce, zahrada – byt

Říjen 28th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.