Boskovice, stavební parcela, 806 m2, sítě – pozemek

Cena: 2 980 000 Kč, K prodeji nabízíme stavební parcelu, připojenou na inženýrské sítě, s vyhotoveným projektem a platným stavebním povolením. Pozemek o celkové výměře 806 m2 se nachází na klidném místě, přesto..
K prodeji nabízíme stavební parcelu, připojenou na inženýrské sítě, s vyhotoveným projektem a platným stavebním povolením.
Pozemek o celkové výměře 806 m2 se nachází na klidném místě, přesto pouhých 800 m od samotného centra Boskovic.
Započatá stavba je již připojena na veřejnou kanalizaci, vodovod i elektřinu. Přípojka plynu je k dispozici na hranici pozemku.
Stavební povolení je vydáno na dva objekty s rovnou střechou s ozeleněním, které jsou propojeny terasou a schodištěm.
Horní objekt je navržen do plochy 11,9 x 5,4 m se vstupní halou, pokojem, koupelnou, terasou a schodištěm. Spodní objekt o ploše 9,0 x 5,5 m zahrnuje obytnou místnost, 2 pokoje, koupelnu a sklep.
Oplocený pozemek je přístupný vlastní příjezdovou cestou o šířce 3 m. Zahrada nabízí soukromí a velmi příjemné prostředí k relaxaci, posezení i zahradničení, o čemž se nejlépe přesvědčíte sami při osobní prohlídce nemovitosti.
V Boskovicích naleznete veškerou občanskou vybavenost, dopravní dostupnost i sportovní a kulturní vyžití.
Pro více informací a vhodný termín schůzky neváhejte kontaktovat realitní makléřku.
S financováním rádi pomůžeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Boskovice, stavební parcela, 806 m2, sítě – pozemek

Říjen 14th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.