Boskovice, pronájem obchodních prostor, 155 m2, sociální zařízení

Cena: 0 Kč, Hledáte ideální prostor pro váš podnikatelský záměr v srdci Moravy? Představujeme Vám exkluzivní nabídku pronájmu obchodních prostor v historickém a živém centru Boskovic, na prestižním Masarykově..
Hledáte ideální prostor pro váš podnikatelský záměr v srdci Moravy? Představujeme Vám exkluzivní nabídku pronájmu obchodních prostor v historickém a živém centru Boskovic, na prestižním Masarykově náměstí.
Tyto prostory o ploše 155 m², s celkovou zastavěnou plochou 200 m², nabízejí flexibilní využití pro různé obchodní aktivity. Ať už sníte o rozkvětu vlastního obchodu s potravinami, otevření stylové kavárny nebo zavedení inovativní služby, toto místo Vás posune k úspěchu.
Prostory momentálně disponují velkou prodejní místností, kterou lze snadno přizpůsobit Vašim potřebám, a to jak v designu, tak v rozložení. Dále zde naleznete užitečný skladovací prostor, kancelář pro Vaše administrativní potřeby a sociální zařízení pro komfort Vás i Vašich zaměstnanců či klientů. Kromě toho jsou prostory vybaveny lokálním vytápěním s možností připojení na plyn.
Poloha na Masarykově náměstí zaručuje vysokou viditelnost a průchodnost, což je klíčovým prvkem pro úspěšné podnikání.
Cena pronájmu je předmětem dohody.
Pro více informací a prohlídku prostor kontaktujte naši realitní makléřku. Budeme se těšit na spolupráci.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Boskovice, pronájem obchodních prostor, 155 m2, sociální zařízení

Leden 23rd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.