Prodám nedávno kolaudovaný rodinný dům, blízko Strakonic

Prodám nedávno kolaudovaný dům, který se nachází na okraji města Strakonice, za vlakovým nádražím na klidném místě – samota, ale jen 2 km pěšky na náměstí ! Dům lze využít i jako dvougenerační (2 x velké 3+1).
Velmi pěkná kombinace dřeva a zdiva, mnoho relaxačních prostorů. V přízemí se z haly vchází do kuchyně, do ložnice a do obývacího pokoje, ze kterého lze vstoupit do velké zimní zahrady. Další místnosti v přízemí – prostorná koupelna, WC, kotelna a sklep. Ze zimní zahrady lze vyjít přímo na venkovní zahradu nebo vedle do pergoly s posezením u krbu.
Ve vysokém podkroví se nachází větší koupelna, WC a čtyři pokoje. Jeden z nich lze nenáročnou úpravou využít jako kuchyni, rozvody vody a odpady připraveny. Ve štítu je vestavěná velká lodžie. Nad podkrovím se nachází úložný půdní prostor. K domu patří rozlehlý pozemek s velkou udržovanou zahradou s množstvím okrasných keřů. Před domem je samostatně stojící garáž na 2 auta a káru, s půdními prostory a velký dřevník. Zadní část zahrady umožňuje chov domácích zvířat, k dispozici kurník, králíkárna atd. …
Sítě: voda z vlastní studny, rozvodena v domě, plyn není, odpady do vyvážecí jímky, el 230/400 V, ÚT – kotel na tuhá paliva.
Plochy: celkem 2 829 m2, z toho zast. plocha 110 m2 + venkovní stavby 120 m2, obytná plocha min. 160 m2, užitná plocha domu 210 m2.
Cena 2 790 000 Kč. Kontakt 605 048 034. RK nevolat. Cena v KČ:2790000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodám nedávno kolaudovaný rodinný dům, blízko Strakonic

Říjen 20th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.