Prodám chalupu – polosamota na krásném místě v J. Čechách

Prodáme citlivě restaurovanou chalupu, která se nachází v menším lesíku na překrásném místě v obci Velká Turná na Strakonicku. V přízemí se nachází kuchyně, velký obývací pokoj s krbem, na který navazují tři další pokoje s kachlovými kamny, koupelna s vanou, WC. Všude dřevěné stropy. Střecha a krov v dobrém stavu, velká půda s možností dalšího využití. Okna jsou dvojitá, dřevěná v bezvadném stavu. Před domem se nachází větší terasa. Vybavení domu může zůstat.
K chalupě patří velká garáž se dvěma parkovacími místy a kolna. Dům je podsklepen. Zahradu obklopují smrky, soukromí je zaručeno, ihned k užívání. Vhodné na trvalé bydlení i rekreaci. V okolí cyklostezky, krásná příroda, rybníky, lesy, řeky, památky.
Sítě: voda z vlastní kopané studny, rozvedena v domě, splachovací WC, velký vyvážecí septik, topení kachlovými a akumulačními kamny, přímotopy, teplá voda z bojleru.
Plochy: Celková – 375 m2. Užitná plocha 160 m2, zastavěná 104 m2 , obytná plocha 87 m2 , zahrada 214 m2..
Cena 1.190.000 Kč. Kontakt 605 048 034. Realitní kanceláře nevolat. Cena v KČ:1190000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodám chalupu – polosamota na krásném místě v J. Čechách

Květen 15th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.