Pronájem sídla firmy-261m2 (kancelářské+dílenské+skladové+parkovací prostory) u frekv.komunikace

K dlouhodobému pronájmu je nabízen soubor dvou nemovitostí, umístěných samostatně na oploceném pozemku, s vlastními parkovacími prostory a vjezdem.
Předmětem pronájmu je dvoupatrová budova o celkové podlahové ploše 184m2 (místnosti využitelné jako kanceláře, sklady a zázemí, případně částečně pro bytové účely) a jednopatrová budova o podlahové ploše 77m2 (využitelná jako dílna nebo skladovací prostory).
K objektům náleží přilehlá parkovací plocha pro cca 10 vozidel, o celkové výměře cca 400m2
Součástí nabídky je také exkluzivní reklamní plocha o celkové výměře cca 36m2 na fasádě objektu, určená pro reklamní sdělení nájemce. Reklamní plochu je možné osvětlit.

Výborná dopravní obslužnost s přímým napojením na rychlostní komunikaci a pražský vnitřní i vnější dálniční okruh. Zastávka MHD se nachází 20m od objektu. Dostupnost metra B (Smíchovské nádraží) autobusem cca 12-15min, autem cca 10min.

Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem, které výrazně snižuje provozní náklady na vytápění, a přímotopy. Dvoupatrová nemovitost je vybavena centrální vzduchotechnikou s rozvody do všech hlavních místností. Ohřev TUV je řešen dvěma bojlery o celkové kapacitě 200L teplé vody.
Objekty jsou elektronicky zabezpečené. Ve všech místnostech je dostupný drátový ethernet, wi-fi. Dále je k dispozici telefonní přípojka a DSL internet.
Nádvoří mezi objekty je osvětleno samostatným automatickým nočním osvětlením.
Nabízené prostory jsou čerstvě zrekonstruované.

Vzhledem k umístění u frekventované komunikace jsou prostory vhodné jako sídlo firmy. Část pronajímaných prostor (55m2) lze však využít i pro bydlení.

K objektům náleží zahrada o rozloze cca 1000m2, která je k dispozici pro společenské využití.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem sídla firmy-261m2 (kancelářské+dílenské+skladové+parkovací prostory) u frekv.komunikace

Květen 25th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.