Zkušenosti s ENERGO Haus – developerská a realitní společnost

Společnost ENERGO Haus se zabývá výstavbou rodinných domů ve vysoké kvalitě a za výhodných cenových podmínek. Společnost ENERGO Haus dosahuje vysoké kvality stavby, díky stavebnímu systému obvodového zdiva z broušených keramických tvarovek POROTHERM PROFI.

Tepelně izolační vlastnosti RD od společnosti ENERGO Haus mají vynikající parametry a domy nabízí značnou úsporu na spotřebě energií.

Společnost ENERGO Haus stále díky trvalé spolupráci s architekty vyvíjí nové designy domů, tak, aby její domy byly nejen cenově dostupné, ale, aby RD poskytovaly radost z bydlení, domy mají dostatek prosklených ploch, čímž poskytují dostatek světla a pohody.

Společnost ENERGO Haus se snaží především kromě co nejvyšší možné kvality stavebních prací i o osobní přístup ke každému zákazníkovy, společnost ENERGO Haus poskytuje předem k dispozici texty veškerých smluv, texty smluv jsou vyvážené pro obě smluvní strany a maximálně transparentní.

Společnost ENERGO Haus díky svým vynikajícím referencím ze své dosavadní činnosti nabízí každému zákazníkovy libovolně kontaktovat kterého koliv dosavadního zákazníka, který si s ENERGO Haus pořídil nové bydlení, aby se každý přesvědčil o 100% spokojenosti a kvalitě se službami ENERGO Haus.

Napsali o nás naši zákazníci: www.emimino.cz/diskuse/stavebni-firma-energo-haus-sro-80487

Zkušenosti s firmou ENERGO Haus

IRENA ZOUBKOVÁ, CHÝNĚ PRAHA ZÁPAD BUNGALOW 4+KK DOKONČENO,PŘEDÁNO,ZKOLAUDOVÁNO.

ENERGO Haus

Dobrý den, všem kteří uvažujete o tom, zda si nechat postavit dům od firmy Energohaus.Je to to nejlepší co můžete v dnešní době udělat vše probíhá dle stanoveného plánu práce je odvedena kvalitně a to ještě s perfektním servisem, jak při jednání v bance tak třeba s prodejem vašeho dosavadního bydlení. Vůbec nic neriskujete od počátku je stanoven plán a smlouva o smlouvě budoucí, tak že platíte až když je určená část domu hotová. Zdá se to neuvěřitelné, ale věřte tomu nám se to vyplatilo…A máme konečně splněný sen a všechny požadavky, které jsme měli nám po vstřícné domluvě dokázal pan ČERNÝ a jeho tým splnit.

PETR ŠULC, CHÝNĚ PRAHA ZÁPAD PATROVÝ 3+KK
HRUBÁ STAVBA 70% DOKONČENOSTI.

ENERGO Haus

Dobrý den, i já se připojuji k paní Zoubkové, od počátku jednání s panem Černým vše velmi korektní – pomoc s vyřízením hypotéky, smlouvy, stavba, přání zákazníka. Momentálně jsme ve fázi hrubé stavby, střecha, okna, elektrika, voda a veškeré mé prosby a přání byly splněny. Dlouho jsem hledal takovou možnost komunikace jako mám teď s panem Černým, možnost opravdu rozhodovat, v jakém domě budu žít.

PETR JANOVÁČ, CHÝNĚ PRAHA ZÁPAD PATROVÝ 4+KK
HRUBÁ STAVBA 50% DOKONČENOSTI.

ENERGO Haus

I já se připojím ke kladným reakcím na spol. ENERGOHAUS pod vedením pana Černého. Jsme zatím ve fázi hrubé stavby patrového půldomku v Chýni a vše zatím probíhá korektně a dle domluvy. Zejména osobní přístup hodnotím jako nadstandardní. Jinak zdravím všechny budoucí sousedy.

Společnost zastoupena Janem Černým jednatelem společnosti.
TEL: 602 683 434
web: www.energohaus.cz
email: energo.haus@gmail.com

Příchozí vyhledávací fráze:

Prosinec 25th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.