Zařízený klimatizovaný byt 3+1 k pronájmu (70m2), lodžie (5m2), ulice Skaláků, Praha 4

Cena: 25 000 Kč, Nabízíme k pronájmu velmi pěkný a prostorný byt 3+1 o rozloze 70 m 2 se zasklenou lodžií 5 m 2 v prvním patře panelového domu bez výtahu v ulici Skaláků, Praha 4 – Braník. Byt sestává z chodby s vestavěnou skříňí, dvou zařízených ložnic s nábytkem, kuchyně s bodovým osvětlením a elektrickými spotřebiči (myčka, lednice s mrazničkou, sklokeramická deska a trouba). V koupelně je vana, pračka a zvlášť toaleta. Příjemné klima v bytě zajišťuje klimatizace a plynový kotel. Pronájem garáže je zahrnut již v ceně nájmu. Byt je ihned dostupný k pronájmu. Jedná se o velmi klidné bydlení v bezprostřední blízkosti parku. V okolí naleznete obchodní centrum Novodvorská Plaza, lékařský dům, pošta, obchody a další. Pouze 3min. chůze na autobusovou stanici, výborné napojení na Jižní spojku.
K dispozici od 1.listopadu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Zařízený klimatizovaný byt 3+1 k pronájmu (70m2), lodžie (5m2), ulice Skaláků, Praha 4

Prosinec 27th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.