Vratěnín, RD 3+kk a 3+1, 192 m2, pozemek 711 m2, stodola – rodinný dům

Cena: 5 990 000 Kč, Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk a 3+1 a přibližné užitné ploše 192 m2 v obci Vratěnín v okrese Znojmo. Samostatně stojící dům se sedlovou střechou má plastová okna a právě probíhá..
Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk a 3+1 a přibližné užitné ploše 192 m2 v obci Vratěnín v okrese Znojmo. Samostatně stojící dům se sedlovou střechou má plastová okna a právě probíhá zdařilá rekonstrukce. Obě bytové jednotky mají novou koupelnu, kuchyň a podlahy. Přibližná užitná plocha bytu 3+kk je 106 m2 a bytu 3+1 je 86 m2. V domě je zajištěn bezbariérový přístup. Dům je vytápěný plynovým kotlem a stejně tak je zajištěn ohřev teplé vody. Parkování je k dispozici přímo u domu.
Průkaz energetické náročnosti prozatím nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G.
Vratěnín je městys v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji na státní hranici s Rakouskem a hraničním přechodu Vratěnín / Drosendorf. Na východě sousedí s Uherčicemi, na severu s Mešovicemi, na rakouské straně ze západu s obcí Schaditz a z jihu s Oberthürnau. Žije zde 292 obyvatel. Nemovitost přímo vybízí k obchodní investici, ale vhodná je i pro vlastní bydlení. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Vratěnín, RD 3+kk a 3+1, 192 m2, pozemek 711 m2, stodola – rodinný dům

Duben 15th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.