Usedlost o dispozici 5+kk vč. pozemků 6 200 m² v obci Lhota u Sv. Anny, Kraselov, okr. Strakonice

Cena: 6 500 000 Kč, Exkluzivně nabízíme nádherně zrekonstruovanou usedlost poskytující soukromí a klid v malebné vesničce Lhota u Sv. Anny – Kraselov. Užitná plocha nemovitosti je 200 m2 a při vstupu se nachází hala se vstupem do koupelny s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta, technická místnost a komora. Nemovitost se rozděluje na pravou a levou část. V levé části se nachází světnice (39,5 m2) s nádhernou pecí, kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, jídelním stolem a prostorem pro odpočinek, dále je zde prostorná chodba a 2 samostatné pokoje se vstupem do uzavřeného dvoru (14 a 16 m2). Pravá část domů nabízí vstupní halu, pokoj (15 m2) s koupelnou a toaletou, dále následuje samostatný pokoj s krbem (25,5 m2), oba pokoje mají vlastní vstup do uzavřeného zatravněného dvoru o velikosti 1000 m2. Na obytnou část navazuje menší stodola, nyní využívaná jako dílna. V druhém patře se nachází půda o celkové ploše cca 400 m2, která lze využít k dalšímu bydlení. Rekonstrukce rozvodů vody, topení a elektřiny proběhla v roce 2001. Vytápění tepelným čerpadlem, dále lze využít pec a krb. Na podlaze jsou dřevěná prkna nebo keramická dlažba. Zdrojem vody je vlastní studna. Uzavřený dvůr o velikosti 1000 m2 navazuje na další uzavřený dvůr o velikosti cca 270 m2, kde lze vybudovat stáje či stodolu, dále k nemovitosti náleží pozemky o velikosti cca 5 000 m2. Obec je ve velmi krásném a klidném místě obklopeným přírodou s dojezdovou vzdálenosti do Strakonic 8 km, které nabízejí plnou občanskou vybavenost. Vážným zájemcům doporučuji prohlídku. Lze financovat stavebním spořením či hypotékou. Majitel nemovitosti zatím nemá vypracovaný PENB (průkaz energetické náročnosti budovy), proto se automaticky stanoví nejnižší třída energetické náročnosti budovy “G”. Evidenční číslo inzerátu N78532.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N78532.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Usedlost o dispozici 5+kk vč. pozemků 6 200 m² v obci Lhota u Sv. Anny, Kraselov, okr. Strakonice

Květen 30th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.