Rodinný dům – chalupa, v rekonstrukci, pozemek 366 m² , říčka Liboč, obec Libočany, okr. Louny

Cena: 2 750 000 Kč, Nabízíme k prodeji rodinný dům, který nyní prochází rekonstrukcí. Dům pochází z roku 1750 a původně zde byla kovárna. V současné době jsou rekonstruovány obvodové stěny místností, je rozvedena elektřina, voda a odpady. Zbývají dokončit podlahy a topení. Okna jsou nová se zachováním původního rázu budovy. V přízemí budovy jsou dvě místnosti, chodba a koupelna, v patře jsou 3 pokoje. Místnosti v přízemí mají velmi pěkné klenby, v patře je ve stropech zachováno trámoví. Vstup do domu je přes velmi pěkné podloubí. Za domem a vedle domu je zahrada, její zadní část se svažuje k říčce Liboč. Vjezd na pozemek je přímo z hlavní silnice, parkovat lze i vedle domu. Dům je napojen na vodovodní řád, v obci je veřejná kanalizace a rozvod plynu. Na tyto sítě je možnost připojení. Obec leží v blízkosti královského města Žatec. V případě zájmu zajistíme financování nemovitosti.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N89121.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům – chalupa, v rekonstrukci, pozemek 366 m² , říčka Liboč, obec Libočany, okr. Louny

Duben 4th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.