Rodinný dům (260m2) s velkými pozemky (7173m2) v krásné přírodě u Orlíku

Cena: 4 200 000 Kč,
Dům se nachází v klidné obci v blízkosti Vodní nádrže Orlík na rozmezí Středočeského a Jihočeského kraje. Celková výměra pozemků je 7173m 2 , je možná další výstavba, zastavěná plocha domu je 260m 2 . Lokalita nabízí opravdový klid a hezkou přírodu vhodnou pro rekreaci, zemědělskou činnost a život v přírodě.
Původní dům je rozdělen na obytnou a hospodářskou část. Obytná část je tvořena dvěma pokoji, obytnou kuchyní, koupelnou, technickou místností, samostatnou toaletou, prostorným vstupem a schodištěm na půdu, kde je další pokoj. Zemědělská část je tvořena velkou stodolou a chlévy na chov hospodářských zvířat. Na pozemku je kopaná studna, elektřina, kanalizace, vodovod.
Celá usedlost se skládá z pozemků, které jsou přímo u domu (4881m 2 ), které jsou v zastavitelné části obce, a zahrady (2292m 2 ), na které se nachází malé hospodářské stavení, je mimo zastavitelnou část obce, od domu je vzdálená cca 200m.
Obec má obchod, hospodu a koupaliště. Budoucí napojení na dálnici D4 bude zvyšovat atraktivitu lokality. Občanská vybavenost v 15km vzdáleném Milevsku a správní obci Kovářov, kde je příslušný obecní úřad a další občanská vybavenost, zážitkový park Zeměráj, rekreační osada Radava s přístavem, kempem, pláží, yach clubem je vzdálená 6km.
Energetická náročnost budovy: G (PENB není k dispozici)

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům (260m2) s velkými pozemky (7173m2) v krásné přírodě u Orlíku

Květen 18th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.