Rezidenční bydlení, pronájem vybaveného pokoje 14m2, po rekonstrukci, ulice nám.Kinských, Praha 5

Cena: 13 500 Kč, Krásný zařízený pokoj o celkové rozloze 14 m 2 se společnou zařízenou kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou se nachází v Residenci Kinských ve 3 NP. cihlového domu v ulici nám.Kinských, Praha 5. Dům prošel kompletní rekonstrukcí roku 2019. Pokoj i byt je kompletně zařízený. Nachází se ve 4 pokojovém bytě se 2 koupelnami a extra toaletou. Úklid společných prostor je již zahrnut v ceně nájmu, a to jednou týdně. Dále je také k dispozici zcela zdarma fitness, prádelna (na mince) a společná terasa.
Rezidence se nachází ve velice lukrativní lokalitě přímo v centru města a v těsné blízkosti zahrady ,,Kinských” a parku ,,Petřín”. Výborná občanská vybavenost : obchodní centrum Anděl, Cinema City Nový Smíchov, školy, restaurace , bary a mnoho dalšího. Výborné dopravní spojení: 200m na tram. zastávku ,, Újezd”, 10min chůze na stanice metra Anděl, pět zastávek tramvají na vlakové nádraží ,,Praha – Smíchov”.
Vhodné především pro střednědobý pronájem (min. 4 měs.). Možnost online prohlídky i rezervace.
Volný od 1.3.2024.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rezidenční bydlení, pronájem vybaveného pokoje 14m2, po rekonstrukci, ulice nám.Kinských, Praha 5

Leden 17th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.