Rezidenční bydlení, pronájem krásného pokoje 16m² po rekonstrukci, ulice nám.Kinských,Praha

Cena: 14 000 Kč, Krásný zařízený pokoj 16m² se společnou zařízenou kuchyní, jídelním koutem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou se nachází v Residenci Kinských v pátém patře cihlového domu v ulici nám.Kinských, Praha 5. Dům prošel kompletní rekonstrukcí roku 2019. Pokoj i byt je kompletně zařízený. Nachází se ve 3 pokojovém bytě. Úklid společných prostor je již zahrnut v ceně nájmu, a to jednou týdně. Dále je také k dispozici zcela zdarma fitness, prádelna (na mince) a společná terasa.
Rezidence se nachází ve velice lukrativní lokalitě přímo v centru města a v těsné blízkosti zahrady ,,Kinských” a parku ,,Petřín”. Výborná občanská vybavenost : obchodní centrum Anděl, Cinema City Nový Smíchov, školy, restaurace , bary a mnoho dalšího. Výborné dopravní spojení: 200m na tram. zastávku ,, Újezd”, 10min chůze stanice metra Anděl nebo pět zastávek tram. na vlakové nádraží ,,Praha – Smíchov”. Vhodné především pro střednědobý pronájem (min. 4měs.).

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rezidenční bydlení, pronájem krásného pokoje 16m² po rekonstrukci, ulice nám.Kinských,Praha

Leden 17th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.