Pronájem rodinného domu 142 m² Kašperské Hory

Cena: 20 000 Kč, Máme pro vás skvělou nabídku pronájmu domu v malebném horském městečku Kašperské Hory. Dům disponuje dvěma samostatnými bytovými jednotkami typu 2+1, o celkové podlahové ploše 142 m², což znamená, že každá bytová jednotka má 2 pokoje a kuchyň. Dům se nachází v klidné lokalitě s nádhernými výhledy na okolní krajinu.

Hlavní výhody tohoto pronájmu:

Ideální pro rodinu nebo skupinu přátel: S dvěma bytovými jednotkami můžete sdílet pronájem s blízkými, ale zároveň si zachovat vlastní soukromí.

Krásné horské prostředí: Kašperské Hory jsou známé svou nádhernou přírodou a lákají milovníky turistiky, cyklistiky a zimních sportů.

Dobrá dopravní dostupnost: Městečko je dobře dostupné autem i veřejnou dopravou, což vám umožní snadný přístup do okolních měst a památek.

Kompletně zařízený dům: Dům je plně vybaven nábytkem a základními spotřebiči, což vám ušetří čas a náklady na zařizování. Zařízení domu je na domluvě.

Příjemné venkovní posezení: Dvůr u domu vám nabízí možnost relaxace a grilování s rodinou a přáteli. Topení a ohřev vody Vám zajistí tepelné čerpadlo. Elektřina bude přepsána na nájemníka.

Pokud máte zájem nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více detailů a domluvíme prohlídku.

Těšíme se na vaši zprávu a budeme rádi, když vám pomůžeme najít váš ideální domov v Kašperských Horách! Ev. číslo: 30865.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem rodinného domu 142 m² Kašperské Hory

Srpen 3rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.