Pronájem restaurace, stravování, 166 m², Praha, ul. Nerudova

Cena: 89 000 Kč, Nabízíme přenechání pronájmu restaurace U TŘÍ HOUSLIČEK, která se nachází v malebné Nerudově ulici na Praze 1 (Malá Strana), přímo pod Pražským hradem. Restaurace s celkovou plochou 166 m2 je umístěna v domě, jehož historie sahá až do 14. století. Domovní znamení z počátku 18. století jsou troje zkřížené housličky v barokní rámu.
Součástí restaurace je hlavní část z ulice s barem, salonek, terasa ve 2NP, vinárna ve sklepní části, kancelář, plně vybavená kuchyně, zázemí s uskladňovacími prostory.
Veškeré vybavení restaurace, marketing, web stránky, FB, instagram se přenechá novému nájemci v rámci odstupného. Výborná lokalita a zároveň skvělá příležitost k podnikání v oboru gastronomie. Pro více informací kontaktujte prosím makléře.

We offer to lease the restaurant U TŘÍ HOUSLIČEK, which is located in the Nerudova street in Prague 1 (Malá Strana), directly below Prague Castle. The restaurant has an area 166 m2. All restaurant equipment, FB, IG, website included in price. I recommend.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem restaurace, stravování, 166 m², Praha, ul. Nerudova

Září 25th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.