Pronájem přízemní kanceláře ( 23 m² ) na u frekventované silnice ”Pražská” Mladá Boleslav

Cena: 6 060 Kč, Dovoluji si Vám nabídnout pronájem přízemní kanceláře o celkové podlahové ploše 23 m2, která se nachází v centru Mladé Boleslavi. Jedná se o přízemní, kompletně zařízený kancelářský prostor, jež se nachází se u frekventované silnice „Pražská“ v Mladé Boleslavi. Vybavení kancelářského prostoru: sedací souprava, psací stoly pro 3 osoby, police na šanony, na podlaze je položen koberec). Dále k nabízené kanceláři náleží samostatné sociální zařízení WC + sprcha a umývárna. Parkování pro cca 2-3 auto přímo u domu. Okna jsou směrované do ulice, možnost umístění venkovní reklamy směrem k hlavní silnici „Pražská“. V kanceláři jsou k dispozici internetové rozvody a vnitřní rozvody pro pevnou linku. Celkový výše měsíčního nájmu včetně paušálních plateb za energie je 6.000, -Kč + DPH v zákonné výši (celková výši je 7.260, -Kč). Majitel kanceláře požaduje při podpisu nájemní smlouvy vratnou bezpečnostní kauci ve výši 6.000, -Kč, provize RK za zprostředkování pronájmu je ve výši 6.000, -Kč + DPH. Volné od 01.02.2021.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N88250.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem přízemní kanceláře ( 23 m² ) na u frekventované silnice ”Pražská” Mladá Boleslav

Leden 28th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.