Pronájem obchodního prostoru 133 m² Hodonín

Cena: 19 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem obchodních případně také kancelářských prostor, které se nacházejí přímo v centru města Hodonín na ul. Příční. Prostor je vybaven dvěma výlohami a také možností parkovacích míst ve dvoře. Možnost využití – kancelář, obchod, případně kosmetika, kadeřnictví a další služby.

Aktuálně je k dispozici k pronájmu obchodní (kancelářská) plocha cca 93 m², sklad o výměře cca 14m² a zázemí ( chodba, sociální zařízení, šatna a úklid) cca 25m². Dispozice je blíže znázorněna v přiloženém půdoryse, který naleznete ve fotogalerii. Velkou výhodou je poloha budovy, a také bezbariérový přístup.V okolí se nachází dostatek parkovacích míst.

Pro poskytnutí více informací případně sjednání osobní prohlídky kontaktujte přímo realitního makléře. Uvedená cena je bez energií. Možnost pronájmu dle domluvy. Provize RK je ve výši jednoho nájemného, k této částce bude připočteno DPH. Ev. číslo: 636514.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem obchodního prostoru 133 m² Hodonín

Říjen 5th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.