Pronájem komerčního objektu Obchodní prostory, 73 m²

Cena: 20 000 Kč, Nabízíme k pronájmu pěkný, obchodní prostor s výlohou v ulici Černokostelecká, v Praze 10 – Strašnicích.
Prostor o celkové výměře 73,45 m2 je řešen jako tři samostatné místnosti s vlastním soc. zázemím – kuchyně, toaleta a technická místnost. Vstup do prostoru z ulice, případně se zde dá vytvořit další vchod do prostoru skrze dům.
Momentálně je prostor kolaudován jako zubní laboratoř, rekolaudace je možná po domluvě s majiteli objektu, stejně tak jako případné stavební, či dispoziční úpravy. Vytápění prostor el. přímotopy, ohřev vody bojlerem. Pevné internetové připojení od O2, či Vodafone.
Vybavení na fotografiích není součástí nájmu, po domluvě s nynějším nájemcem je možný částečný odkup.
Strategické umístění prostoru přímo naproti tramvajové zastávce nabídne budoucímu nájemci dostatek potenciálních zákazníků. Možnost pronájmu tohoto prostoru jak k obchodní činnosti, tak zdravotnické, či administrativní.
Prostor je připraven k pronájmu prakticky ihned, po domluvě s majiteli a nynějším nájemcem v prostorech. Vřele doporučuji prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96664.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem komerčního objektu Obchodní prostory, 73 m²

Září 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.