Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 320 m², Olomouc, možnost parkování

Cena: 0 Kč, Reprezentativní prostor k pronájmu kanceláří či obchodního zastoupení umístěný v centru města v atraktivní části historického domu U Zlatého jelena na Dolním náměstí. Objekt nabízí zrekonstruované kancelářské prostory k pronájmu, situované v atraktivní lokalitě. Kanceláře jsou přístupné hlavním schodištěm nebo prostřednictvím výtahu ve 2.patře. Jedinečnou atmosféru prostor dotváří původní historické kazetové parkety a malované dřevěné trámové stropy. Hlavní trakt (320 m 2 ) nabízí výhled přímo na náměstí a radnici – vstupní hala, navazující kanceláře, zasedací místnost a zázemí v podobě čajových kuchyněk, WC odděleně pro muže, ženy a skladovací prostory. Celkově patro nabízí 425 m 2 kancelářských prostor, Samostatně lze využít 320 m a 105 m odděleně.
Kancelářské prostory jsou na patře s průměrnou podlahovou plochou kanceláře 40 m 2 .
– vlastní reprezentativní recepce na patře s prostorným vstupním lobby pro příchozí návštěvy
– samostatné kuchyňky v každé jednotce a sociální zázemí
– kanceláře zabezpečené čidly, protipožární systémy
– na každém patře klimatizovaná serverovna provozující profesionální síťovou infrastrukturu
– v kancelářích datové rozvody, připojení na internet a telefonní linky
Dům U Zlatého jelena Vám nabízí víc než jen pronájem kanceláří – vaše kanceláře zde budou vypadat přesně tak, jak to budete chtít vy. Doporučujeme prohlídku vážným zájemcům.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem, Komerční prostory kancelářské, 320 m², Olomouc, možnost parkování

Květen 26th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.