Pronájem komerce 83 m² Zábřeh

Cena: 5 000 Kč, 1 RK představujeme pronájem nebytových prostor o velikosti 83 m2. Nemovitost se nachází v centru města Zábřeh, v prvním poschodí. Prostory je možné využít jako prodejnu, provozovnu k poskytování služeb, či jako sídlo firmy, vhodné jsou také pro zřízení ordinace lékaře, nebo advokátní kanceláře. Dodávka tepla je prováděna centrálním plynovým ÚT, kotelna je v objektu.
Další poplatky spojené s nájmem jsou:
Záloha za elektřinu , prostor má svůj elektroměr a měsíční zálohy se zúčtovávají po fakturaci dodavatele elektrické energie – ČEZ. Zálohy se stanoví dle typu provozu, druhů spotřebičů a svítidel.
Záloha za plyn, měsíční zálohy se zúčtovávají po fakturaci dodavatele plynu EON, náklad za dodávku plynu se rozúčtovává dle m2 pronajaté plochy.
Dodávka studené vody je stanovena dle průměrné spotřeby provozu paušálně na 200,Kč/měsíc, může se lišit dle typu provozu, dohodou.
Paušál za úklid společných prostorů 100,Kč/měsíc
Kauce je ve výši 1 měsíčního nájmu + rezervační poplatek 5 000,-Kč.
Místnosti spolu sousedí a jsou odděleny dveřmi. Je možné pronajmout i jednotlivé místnosti, nájem včetně poplatků by byl ve výši pronajatého prostoru.
Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem. Výhodou nabízených prostor je strategické umístění a velmi dobrý stav těchto prostor a celé nemovitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem komerce 83 m² Zábřeh

Září 15th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.