Pronájem bytu 4+kk 88 m² Neratovice

Cena: 14 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem prostor k podnikání s možností přechodného bydlení o dispozici 4+kk s užitnou plochou 88m², ve II.nadzemním podlaží domu v Neratovicích. Byt má plastová okna, kuchyňský kout je vybavený novou kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem. Koupelna s vanou, umývadlem, samostatné WC. Byt je vhodný k využití jako zdravotnícké nebo rehabilitační zařízení, popř. kancelářské zázemí menší firmy, nájemníka nebo pro klidný, bezdětný, pracující pár bez exekucí a insolvencí, nezamořující ovzduší svého příbytku smogem z cigaret, neobtěžující sousedy chovem domácího zvířectva. Byt bude k dispozici od 1.6.2024. Nájemné činí 14.000,- Kč, zálohy na služby 4.000,- Kč. Kauce ve výši dvou nájmů. Provizi zprostředkovatele hradí nájemce. Parkování je bezproblémové na ulici u domu. V souladu s platným zákonem je nemovitost dočasně, do předložení Průkazu energetické náročnosti, zařazena do energetické třídy G. V případě zájmu o pronájem nebo více informací k uvedené nemovitosti neváhejte kontaktovat makléře RK.
Společnost Dumrealit.cz zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost, mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Ev. číslo: 647187.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 4+kk 88 m² Neratovice

Květen 5th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.