Pronájem bytu 3+1 83 m² Stvolínky

Cena: 9 850 Kč, Zveme vás do malebné vesnice Stvolínky, nedaleko České Lípy, kde se nachází útulný byt 3+1 s nádherným výhledem do zahrady a pracovnou/kuřárnou. Tento domov je ideální pro ty, kteří hledají klidné a přírodní prostředí, a zároveň ocení moderní pohodlí. Vybrat si můžete ze dvou bytů velkorysých rozměrů. Dispozice druhého bytu je 2+1+pracovna.

Lokalita:
Stvolínky nabízejí idylické prostředí, obklopené zelení a klidem venkova. Tento byt poskytuje jedinečnou možnost žít v srdci přírody, přičemž zároveň zůstanete v dosahu všech potřebných služeb v České Lípě vzdálené jen 16 km.

Samotný byt:
Nedávná rekonstrukce kuchyně a koupelny dodala bytu moderní nádech. Zděná koupelna a kompletně vybavená kuchyně zaručují pohodlí a estetiku. Dřevěné podlahy dodávají bytu útulnost, a výhled do zahrady přidává každému dni špetku klidu. V bytě je i mála bonusová místnost dříve využívaná jako kuřárna, která by mohla sloužit i jako pracovna.

Otop:
Tento byt je vybaven krbovými kamny na dřevo nebo pelety, což nejen přidává do atmosféry domova příjemnou tepelnou pohodu a své kouzlo, ale zároveň podporuje ekologicko-ekonomický přístup k bydlení. Kamna jsou napojená přímo na radiátory.

Občanská dostupnost:
Škola a školka jsou dostupné ve vedlejším městě Zahrádky. Stvolínky mají svou prodejnu potravin přímo za domem a každou hodinu sem jezdí vlak a autobus s přímím spojením do České Lípy a vedlejších obcí jako Zahrádky nebo Kravaře. Zastávka MHD přímo před domem. Možnost využívání pergoly, vlastního dřevníku a parkovacího místa i společné zahrady.

Cena a podmínky:
Nájemné včetně služeb činí pouze 9.850,- Kč. Vratná kauce ve výši 16.990,- Kč zajistí bezstarostný pobyt. Odměna pro realitní kancelář.

Kontaktujte nás:
Nehledejte dál – váš nový domov ve Stvolínkách čeká na vás! Kontaktujte nás pro více informací a domluvte si osobní prohlídku. Jsme připraveni vám ukázat, jak může bydlení na vesnici být zároveň moderní a pohodlné.

Těšíme se na vás a na společné objevování krásy Stvolínek! Ev. číslo: 26606.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 3+1 83 m² Stvolínky

Červenec 8th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.