Pronájem bytu 2+kk 40 m² Milevsko

Cena: 7 500 Kč, Zprostředkujeme Vám pronájem právě dokončených 8 bytů (2+kk a 1+kk) v nově postaveném bytovém domě v centru Milevska. V průběhu 5/2021 bude dokončeno kvalitní zateplení domu, včetně fasády. Dále je dům osazen kvalitními okny s trojskly, směrem do ulice s bezpečnostním sklem. Byty jsou na nájemní poměry nadstandardně zařízeny. Kvalitní kuchyňské linky v bílém lesku se spotřebiči (včetně myčky i ledničky). V celém domě příjemné podlahové vytápění, venkovní podomítkové elektrické rolety ovládané z jednotlivých bytů, velké zděné sprchové kouty, led osvětlení. V koupelně vždy místo na umístění pračky. V domě bude pro nájemníky WIFI Zdarma, Rozměry bytů 29 – 40 m², ceny nájmů od 6500,- do 7500,- Kč plus zálohové platby (Teplo, Voda, FO, spol. el., odpad) celkem cca 2200,- Kč. Jedná se o byty vhodné pro 1 či 2 osoby. 3 z bytů jsou v přízemí.
K bytům je možné využívat uzavřené vyhrazené parkovacích stání, možné i více stání pro jeden byt. Parkovací stání bude monitorováno kamerovým systémem.
Všechny byty by měly být připravené k užívání od 1.6.2021.
První prohlídky bytů budou možné ve středu 5. května 2021.
Čas prohlídky je nutný rezervovat, případně domluva na jiný den, neváhejte nás proto kontaktovat.
Budeme se na Vás těšit na osobní prohlídce. Ev. číslo: 29263.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 40 m² Milevsko

Duben 23rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.