Pronájem bytu 2+kk 100 m² Praha 5, Košíře

Cena: 21 000 Kč, Exlusivně Vám nabízíme nadstandartní byt v novostavbě ve velmi žádané lokalitě Košíře/Malvazinky ul Černochova. Byt se nachází v posledním patře 10NP s luxusním výhledem na Prahu.
Byt o celkové rozloze 100 m2 z toho 52 m2 byt plus velká terasa 48 m2 je kompletně zařízen vč. bílé luxusní kuchyně Hanák, která je samozřejmě zařízena všemi spotřebiči vč. americké lednice, horkovzdušné trouby kombinované s mikr.troubou, sklokeramickou deskou, myčkou 60 cm. Moderní nábytek, včt kožené sedačky. Samostatná koupelna s vanou a pračkou, wc extra. Na terasu vstup jak z obývacího pokoje, z kuchyňské části i z ložnice. Jedná se o krásný světlý byt.
K bytu náleží 1 parkovací stání v domě a velký zděný sklep Na M Anděl 9 min busem. Doporučujeme prohlídku tohoto bytu. Byt je volný ihned. Prohlídky po dohodě. Poplatky 3500,-Kč plus elektřina převodem. Jistina pro majitele ě nájmy. Provize RK
Beautiful, fully furnished apartment 2 + kk ( 1 bedroom) with terrace of total area 100 m2 is located on the 9th floor in a new building in Černochova street, Prague 5 – Košíře. The apartment consists of a living room connected with a kitchenette equipped with all appliances (large refrigerator, hob, oven and dishwasher) and dining area, bedroom, bathroom with bathtub and separate toilet. There are entrances from the living room and the bedroom to the spacious terrace (48m2) . The last floor provides complete private and beautiful view of Prague. Available one parking space. Service charges are paid separately. Free now.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 2+kk 100 m² Praha 5, Košíře

Červen 23rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.