Pronájem bytu 1+kk 33 m² Jesenice

Cena: 11 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují pronájem útulného bytu 1+kk 33 m² s přístupem na společnou udržovanou zahradu u domu. Byt je vybavený dle fotek a nachází se v přízemí cihlového domu, kde je pouze 6 bytů v ulici Mezi domy v Jesenici u Prahy. Je zde nová podlaha, kompletní nová koupelna a spotřebiče.
Parkování možné na nevyhrazeném místě před domem nebo na přilehlém prostorném parkovišti.
Nájemné: 11.000,-kč, poplatky: 1.000,-kč ( +přepis elektřiny a plynu na nájemníka), kauce: 11.000,-kč, rezervační poplatek: 11.000,- kč + 21% DPH.
Město Jesenice je vesnického rázu a nabízí plnou občanskou vybavenost. Zábavný park pro děti i dospělé nabízející minigolf, plážový volejbal, tenis, nohejbal a letní bar. V okolí je několik jezdeckých klubů, golfové odpaliště a cyklostezky. Procházky do okolních lesů či Průhonického parku. Město Jesenice pro své občany organizuje mnoho rodinných, kulturních a sportovních akcí např. letní kino, ples, divadelní představení, pálení čarodějnic, dětský den, loučení s prázdninami, koncerty, slavnosti s různou tématikou, psí den, farmářské trhy, cyklovýlety, sportovní dny, běžecké závody a mnoho dalších. Autobusové spojení: do Prahy- zastávka bus na M Budějovická, Opatov 600 m, na M Smíchovské nádraží 1,2 km, další spojení Benešov, Jílové u Prahy, Týnec nad Sázavou, Kamenice. Autem 4 min. na okruh směr Brno, Plzeň. OC Chodov 11 min Ev. číslo: 25755.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem bytu 1+kk 33 m² Jesenice

Září 14th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.