Prodej zemědělské usedlosti 400 m² Čížkrajice

Cena: 12 000 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej nemovitosti včetně vybavení v krásném prostředí Novohradských hor – původního statku z roku 1840, v obci Chvalkov – Čížkrajice.

Jedná se o vícegenerační objekt, polosamotu, s výhledem na louky a les s pozemkem přes 4 000 m², z toho zastavěná plocha činí přibližně 450 m². Součástí objektu je stáj pro 3 koně (dle současných norem), kterou lze využít i jako halu k podnikání.

Současný majitel nemovitost připravoval z menší části pro vlastní bydlení, z větší části pro pronájem pokojů s restaurací. Objekt prošel před deseti lety částečnou rekonstrukcí – zvýšení krovu, nová střecha, rozvod vody, nová elektřina. V současnosti je možné obývat 2 byty, využívat dílnu, dvougaráž, stáj, zbylá část objektu je ve stavu rozestavěnosti. Ve 2 místnostech se nachází kachlová kamna, venku několik kamenných koryt. Objekt je napojen na vodu ze studny (stálý dostatek vody zajištěn 3 lesními prameny), vytápění je v tuto chvíli lokální na pevná paliva. Odpadní voda je svedena do jímky.

Nemovitost má široké možnosti budoucího využití:
Vícegenerační bydlení, objekt má uzavřený dvůr, velkorysý prostor kolem objektu.
Pro podnikání je zde možnost vybudování až 6 apartmánů + společné prostory, restauraci, při chovu dobytka pro agroturistiku. Lze využít i jako sídlo firmy s dílnami, školící středisko. Objekt je možné přestavět na několik bytů k následnému prodeji.

Velkou výhodou je poloha nemovitosti – čisté a klidné prostředí Novohradských hor, jejichž jedinečnost spočívá především ve vzácně zachovalé a čisté přírodě, která na české straně zůstala ušetřena zásahů člověka díky své poloze v bývalém pohraničním pásmu. Najdeme zde také běžkařské trasy, cyklo a turistické trasy. Chvalkov leží pouze 30km od Rakouské hranice, zároveň v okruhu 25-50km od objektu leží České Budějovice, Český Krumlov, Rožmberk n.V., Lipno, Třeboň. Alpy jsou v dosahu 100-150km, Linz 80km, Salzburg 210km, Wien 180km.

Více informací Vám ráda sdělím na uvedeném telefonním čísle. Ev. číslo: 636628.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zemědělské usedlosti 400 m² Čížkrajice

Leden 6th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.