Prodej zahrady 403 m² Horní Lukavice

Cena: 885 000 Kč, Představujeme vám prodej zahrady o výměře 403 m2 vhodné ke stavbě rekreačního objektu. Pozemek se nachází na okraji severní části obce, v lokalitě určené pro rekreaci. Výrazně svažitý pozemek je rozdělen do několika úrovní a poskytuje dostatek prostoru. Soukromí pak zvyšuje vzrostlá zeleň na vlastním i sousedních pozemcích. Zahrada je přístupná autem po zpevněné komunikaci a lze parkovat u cesty vedle zahrady, popř. lze udělat vjezd přímo na pozemek (dnes se na hranici při cestě nachází živý plot z habru).
Pozemek je svažitý směrem na západ, lze si tak užívat slunce a krásné letní večery. V parných dnech lze využít stínu, který poskytují vzrostlé stromy nebo využít připravenou plochu pro nadzemní bazén do průměru 3,5m.
Po dohodě možné připojení na vrtanou studnu, rovněž možnost připojení na elektřinu. Vzdálenost od Plzně (do 15km) i Přeštic (cca 3km) umožňuje i případné denní dojíždění a využití potenciálu zahrady naplno.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady 403 m² Horní Lukavice

Duben 23rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.