Prodej zahrady 390 m² Karviná

Cena: 240 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují Prodej chatky se zahradou.

Je mi potěšením Vám nabídnout k prodeji chatu v zahrádkářské osadě Olšiny společně se zahradou.

Zahrada má velikost 390m² a je majetkem zahrádkářského svazu, kdy za pronájem se ročně platí cca 400,-Kč. Vstup na zahrady je oplocen a zabezpečen brankou, která se zamyká a velkou výhodou je také přístupová cesta, tudíž příjezd vozidlem je možný až k zahradě pro účely nakládky, či vykládky materiálu apod.

Na zahradě je postavena zahradní chatka, folijovník, studna, dlážděné chodníky, oplocení a v neposlední řadě pergola, obklopena hroznovým vínem.

Zahradní chatka je dřevěná, o rozměrech 16 m² a je postavena na 5 pilířích. Přes celou šířku chaty je krytá veranda. V chatě je místnost na ubytování a vedlejší místnost je určena k uskladnění nářadí apod.
Okraje střechy jsou oplechované, střecha je pokryta krytinou IPA. Dešťová voda je odváděna 2 okapy a svislými svody do sudů. Chatka je zkolaudována.

Foliovník má rozměry 8m² a je zde umístěno suché WC.

Zahrada se nachází na velmi klidném místě, takže pokud sháníte nějakou zahrádku na rekreaci a není pro Vás překážkou, že zde není elektřina, neváhejte mi zavolat a domluvit si prohlídku ještě dnes.

Budu se těšit na prohlídce, Ev. číslo: 21647.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zahrady 390 m² Karviná

Říjen 17th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.