Prodej ubytování 400 m² Stráž nad Nisou

Cena: 9 990 000 Kč, Makléř reality11 Liberecko Vám představuje exkluzivní nabídku – zavedený a s dlouhodobou klientelou obsazený Pension Sonne, nacházející se v okrajové části krajského města Liberec, Stráž nad Nisou, ulice Pomněnková. Tato unikátní nemovitost má vše, co potřebujete pro úspěšný a lukrativní podnik v oblasti ubytování a pohostinství. Nevídaná investiční návratnost.
Nemovitost, postavená v roce 1986, je registrována jako rodinný dům s pozemkem o rozloze 1296 m², který zahrnuje zastavěnou plochu 426 m² včetně nádvoří a prostornou nadstandardně udržovanou zahradu o rozloze 833 m². Budova je konstruována ze stěnových panelů a je dobře udržovaná. Dům je kompletně zateplen a vybaven centrálním plynovým kotlem pro pohodlné vytápění. K dispozici je také napojení na kanalizační síť a obecní vodovod.

Pension Sonne se skládá ze tří podlaží, přičemž v prvním patře se nachází prostorný byt 2+1, který může sloužit vlastníkovi nebo správci nemovitosti nebo být přeměněn na společenský prostor, či další pokoje k ubytování. Ve druhém a třetím patře naleznete kompletně vybavené pokoje, kuchyňky a sociální zařízení pro ubytované hosty. Pension může nabídnout až 20-23 lůžek v prostorných pokojích, což představuje atraktivní příležitost pro různé typy klientely.

Na pozemku naleznete také elegantní restaurační prostor ve tvaru jehlanu, dvě zahradní pergoly pro relaxaci hostů, bazén a skleník. Pro hosty je k dispozici dostatek parkovacích míst na zpevněné ploše u vstupu.

Pension Sonne již 30 let slouží svým hostům a v celou dobu poskytoval stabilní příjmy pro vlastníka nemovitosti. Nachází se v klidné, avšak dobře dostupné lokalitě, což zvyšuje jeho atraktivitu. Celý pension je k prodeji včetně veškerého vybavení, což umožňuje okamžité pokračování v provozování této úspěšné podnikatelské činnosti a to včetně nasmlouvané klientely. Nemovitost můžete také využít pro bydlení početné rodiny.

Energetický průkaz budovy (PENB) je v procesu přípravy, a nemovitost je k dispozici k okamžitému prodeji. Možnost financování úvěrem s naším partnerem je pro případné zájemce zajištěno pochopitelně bezplatně.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost stát se majitelem tohoto prosperujícího pensionu. Pro více informací a prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat naši realitní kancelář reality11 Liberecko.
Cena je za celek včetně vybavení, realitního a právního servisu. Ev. číslo: 25746.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 400 m² Stráž nad Nisou

Září 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.