Prodej ubytování 256 m² Staré Hamry

Cena: 10 990 000 Kč, Ráda Vám nabídnu k prodeji velmi zajímavou nemovistost pro komerční využití, která je umístěná v krásném prostředí a to ve Starých Hamrech v Beskydech. Tato nemovitost o ploše 256 m2, která stojí na pozemku o rozloze 386m2 je ideální jak pro investory, tak i pro podnikatelé provozující ubytování. Tato chata je zaběhlá v komerčním ubytování a funguje celoročně. Kousek od chaty je lyžařské středisko Gruň a také Bílá.
Chata disponuje šesti pokoji a 11 lůžky + další 2 místa na spaní na sedačce v obývacím pokoji, tedy dohromady 13 místy na spaní.
V 1.p. najdeme dva pokoje, koupelnu a technickou místnost a v 2.p. najdeme další 3 pokoje + obývací pokoj, kuchyň, koupelnu a dvě toalety, místnost na hraní např. stolního fotbalu a terasu, kde najdete sezení s grilem. Součástí je i půda, která se dá ještě využít na pár postelí, teď však využívaná není.
Chata je vytápěná buď kotlem na elektřinu nebo nově krbem na pelety s rozvodem do radiátorů. Voda je přivedena z vrtu, který je do hloubky 27 metrů a vody je opravdu dostatek. Plyn zde není. Odpady jsou svedeny do septiku o velikosti 8m3.
Zhruba půl roku zpět byla zde udělaná další částečná rekonstrukce a to nové koupelny a celé kuchyně, včetně nové kuchyňské linky.
U chaty je možno parkovat, je zde až 7 parkovacích míst. Příjezdová cesta je od Lesy ČR a obecní, kde je vše smluvně ošetřeno.
Velkým bonusem je vířivka a infrasauna pro 9 lidí s krásným výhledem na Smrk.
Chata se prodává s veškerým vybavením.
V případě většího počtu zájemců si majitelé a realitní zprostředkovatel vyhrazují právo na navýšení kupní ceny nebo využití principu tzv. aukce.

Pro další informace mne prosím kontaktujte, ráda Vám zodpovím další otázky a ráda Vás touto nemovitosti provedu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytování 256 m² Staré Hamry

Červen 3rd, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.