Prodej ubytovacího zařízení 160 m2

Cena: 0 Kč, Zajímáte se o nemovitost jako investici s možností komerčního využití, která se nachází v atraktivní oblasti Pálavy?

Nabízíme Vám ke koupi zajímavý rodinný dům apartmánového typu se zahradou a parkováním v malebné vinařské obci Perná.
Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí, přičemž použité technologie a materiály umožnily dosažení vysoké technické kvality při zachování přirozeného vzhledu. Nachází se zde prostorné byty 2+KK, 1+1 a půdní vestavba typu mezonet s terasou a bazénem. Apartmány jsou řešeny stylově, s nadčasovým designem, působí útulně a vytváří pocit tepla a domova. Jsou vybavené kuchyňskou linkou, sociálním zařízením a dalším příslušenstvím. Půdní byt typu mezonet je před dokončením.
K velice příznivému dojmu z nemovitosti přispívá i zahrada, která zaujme příjemným prostorem k posezení u vína či grilování. Taktéž je zde dostatek místa k vytvoření dětského koutku či pro venkovních zábavné hry. Z terasy domu i zahrady se nabízí krásný pohled na malebné okolí s dominantou Sirotčího hrádku.

Dům je vhodný pro bydlení i vícegenerační, ale zejména pak pro podnikání a komerční využití. Investiční možnosti dále podporuje, kromě ubytovací kapacity a nevšedního interiéru, také krásná okolní příroda, množství vinných sklípků, možnosti výletů na kole po atraktivních cyklostezkách, blízkost centra Aqualand Moravia, nádrže vodní mlýny apod. To vše sem přitahuje mnoho návštěvníků, včetně zahraničních, pro jejichž ubytování je nabízená nemovitost neobyčejně vhodná. Díky blízkosti měst Mikulov, Břeclav, Pohořelice či Hustopeče lze zvážit i dlouhodobější pronájmy.

V případě potřeby financování Vám rádi naši finanční specialisté pomohou s nastavením hypotéky na míru.

Na Váš zájem se těší makléř Taťána Pelcová

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej ubytovacího zařízení 160 m2

Září 20th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.