Prodej stavební parcely 418 m² Břestek

Cena: 1 540 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku v centru obce Břestek.

Stavební pozemek má celkovou velikost 418 m² a je přístupný z obecní asfaltové komunikace. Jeho uliční šíře je 17,5 m a po celé své délce je naprosto rovinatý.
Velkou výhodou je, že pozemek je kompletně oplocen. Z zadní části tvoří plot betonové monolity a z uliční části je zbudován plot se vstupní brankou a motorizovanou bránou na dálkové ovládání.
Za bránou jsou připraveny parkovací místa pro 2 osobní automobily.

Pozemek je nachystán pro započetí stavby, všechny inženýrské sítě jsou připraveny u pozemku. Přípojka kanalizace, vody a elektřiny je již dovedena na pozemek za zbudovaný plot.
K domu je rozpracovaný projekt pro rodinný dům s dispozicí 4+kk (viz vizualizace), pro případné zájemce je možné projekt převzít a upravit dle vlastních požadavků.

Na pozemku je již menší sklípek, nad nímž se nachází dřevěný skladovací prostor. V zadní části pozemku jsou již vzrostlé ovocné stromy.

Pozemek se nachází v blízkosti centra obce Břestek, která je známá zejména svým bohatým kulturním životem a díky umístění v předhůří Chřibů i jako oblíbená rekreační oblast.

Pokud budete mít zájem o bližší informace nebo o prohlídku pozemku, neváhejte a ozvěte se realitnímu makléři. Ev. číslo: 647126.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 418 m² Břestek

Duben 28th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.