Prodej stavební parcely 4072 m² Prostřední Bečva

Cena: 4 800 000 Kč, Nabízíme Vám jedinečnou příležitost k zakoupení pozemků nejen pro bydlení v atraktivní lokalitě s možností výstavby na ploše cca 600m2 , která poskytuje dostatek prostoru pro stavbu Vašeho vysněného domova v klidné části obce Prostřední Bečva, Na Skále. pod Pustevnami. Jedná se velmi oblíbenou a vyhledávanou lokalitu a krásnou krajinu s rozmanitými možnostmi pro rodinné bydlení, chov domácích, hospodářských zvířat a pro koně. Pozemky jsou o celkových rozměrech 4072m2, příjezd k vrchní části pozemků je umožněn po pevné, asfaltové komunikaci, která je udržovaná i v zimním období, zde je již vybudována a zpevněná příjezdová cesta, která bude aktuálně potřebovat údržbu od náletových dřevin. Kanalizace zde není a ani se zatím neplánuje, odpad je tedy možné řešit ČOV a nebo jímkou. Vodu zde musí vyřešit budoucí majitel nejlépe vlastním vrtem pro studnu, stejně jako u okolních domů a sousedů, je zde ale možnost napojit se i na dálkový vodovod ze spodních částí sousedních pozemků. Připojení k elektrické síťi je možné z několika stran vedle hranice pozemků.
Pozemky jsou rozděleny na 1489m2 trvalý travnatý porost, 2215m2 orná půda, 212m2, 106m2 trvalý travní porost, ostatní plocha 50m2.
Budoucí majitel si může do budoucna zažádat také o změnu územního plánu a tím zvětšit možnosti zástavby.
Pozemky jsou aktuálně využívány pro výběh a pastvu koní.
Tato klidná obec a okolí je ideální pro ty, kteří hledají harmonii a klid ve spojení s krásnou přírodou a s dobrou občanskou dostupností, včetně silnic a MHD. Mateřské školy i základní školy se nachází v pěší i dojezdové vzdálenosti. V blízkém okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, tato krajina a okolí doslova vybízí ke sportovním a turistickým aktivitám a uchvátí Vás.
Pro bližší informace a sjednání osobní schůzky s prohlídkou mě neváhejte kontaktovat.
V případě zájmu Vám poradíme a pomůžeme s financováním a klidně i dále, až třeba po stavbu rodinného domu od A do Z.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 4072 m² Prostřední Bečva

Duben 15th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.