Prodej stavební parcely 372 m² Hýsly

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku s projektem k výstavbě rodinného domu o dispozici 4+kk v obci Hýsly u Kyjova. Aktuálně probíhá proces vydání stavebního povolení. Součástí prodeje pozemku je také materiál na základy domu, na zdivo (včetně příček), střešní taška KM Beta, podlahy, okna, polystyren, elektoinstalační materiál, dlažba atd…Více informací s přesným popisem materiálu na vyžádání rádi sdělíme, připadně je možné si také materiál prohlédnout.

Dům je navržen jako přízemní, samostatný a nepodsklepený do tvaru L. Zastavěná plocha 140m², užitná plocha 106,7m². Parkovací stání je řešeno vedle objektu.

Dispozice: zádveří, chodba, technická místnost, dva samostatné pokoje, šatna, koupelna s WC, samostatné WC, obývací pokoj s jídelou a kuchyní, ložnice. Z obývacího pokoje jsou navržena posuvná francouzská okna na venkovní terasu ve dvoře.

Vytápění v domě bude řešeno teplovodními topnými rohožemi v podlahách, doplňkovým zdrojem pak má být tepelné čerpadlo vzduch – vzduch.
Na pozemku se nachází přípojka plynu, u pozemku el. vedení a napojení na vodu je přístupné před pozemkem.

Pro více informací kontaktujte přímo realitního makléře. V případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo výběru nejlepší nabídky. Ev. číslo: 638891.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 372 m² Hýsly

Duben 8th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.