Prodej stavební parcely 2200 m² Velké Chvojno

Cena: 0 Kč, Vážení zájemci o nemovitost,

máme pro Vás jedinečnou nabídku – prodej pozemku o výměře 2200 m² v krásném prostředí Velkého Chvojna. Tento pozemek je ideální pro výstavbu jednoho nebo dokonce dvou rodinných domů, které mohou mít dvě nadzemní podlaží a podkroví.

Na hranici pozemku jsou k dispozici veškeré vedení vody, elektrické energie a kanalizace, což zajišťuje pohodlnou a komfortní stavbu. Pozemek je určen k bydlení a musí zachovávat poměr zastavitelné plochy k nezastavěné ploše maximálně 0,3, přičemž maximální zastavěná plocha nesmí přesáhnout 300 m².

Nemovitost je situována ve velmi atraktivní lokalitě, u silnice a v centru Velkého Chvojna. Na pozemku je exkluzivní smlouva a vlastnictví je osobní.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost k získání svého vysněného domova v klidném a bezpečném prostředí. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem,
Realitní kancelář Dumrealit/Espresso

web nemovitosti: https://www.dumrealit.cz/nemovitosti/prodej/pozemky/pro-bydleni/Ustecky-kraj/Usti-nad-Labem/Velke-Chvojno/Prodej-pozemku-2200-m²-Velke-Chvojno_646630 Ev. číslo: 646699.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 2200 m² Velké Chvojno

Březen 30th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.