Prodej stavební parcely 1500 m² Jevany

Cena: 10 050 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej stavebního pozemku o celkové výměře 1.500 m² v obci Jevany, Praha – východ, vzdálené 18 km od východního okraje Prahy.
Pozemek se nachází v rezidenční části v centru obce a zároveň v těsné blízkosti lesa a Jevanského rybníka.
V územním plánu je pozemek určen k výstavbě rodinného domu – maximální podíl zastavitelné plochy je 22% pozemku. Druh pozemku v katastru nemovitostí je zahrada.
Pozemek byl zasíťován inženýrskými sítěmi – vodovod, kanalizace, elektřina a byly provedeny terénní úpravy tak, aby byl pozemek připraven k realizaci výstavby základové desky rodinného domu. K pozemku vede nová asfaltová příjezdová cesta.
Okolní zástavba již byla dokončena. Velká rozloha pozemku je zárukou klidu a soukromí.
Jevany vynikají nejen krásnou přírodou – Jevanské lesy a rybníky obklopené přírodní rezervací Voděradské Bučiny, ale také dobrou občanskou vybaveností: obecní úřad, pošta, mateřská škola, obchod se smíšeným zbožím, proslulá restaurace Na Statku, pizzerie, kino, fotbalové hřiště, dětské hřiště, cyklostezky, naučné lesní stezky atd. Jevanský rybník je největší z 12 rybníků na Jevanském potoce a v létě je oblíbeným místem ke koupání a vodním sportům.
Příměstský autobus jezdí v častých intervalech na metro Háje cca 45 minut.
Jevany jsou klidnou lokalitou k životu v přírodě s čistým vzduchem a zároveň dobrou dostupností do Prahy. Doporučujeme prohlídku, kontaktujte makléře nemovitosti. Ev. číslo: 29240.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1500 m² Jevany

Duben 13th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.