Prodej stavební parcely 1004 m² Tuchoměřice

Cena: 9 500 000 Kč, Nabízím k prodeji pozemek v obci Tuchoměřice – Kněživka, ul. Opuková, 1004 m2. Parcela je součástí rozsáhlejšího území určeného k zástavbě samostatně stojících rodinných domů se zahradami. V sousedství se nachází nákupní centrum POP Airport s bohatou nákupní a volnočasovou infrastrukturou. V obci je k dispozici kompletní občanská vybavenost, mateřská i základní škola. Zastávka MHD se spojem na Nádraží Veleslavín a Bořislavku v pěší vzdálenosti (250 m). Mezinárodní škola v Nebušicích ve vzdálenosti 10 minut a centrum Prahy do 30 minut autem.
Na pozemek je již vypracovaný projekt na rodinný dům a podán návrh na stavební povolení. (Projekt k dispozici na vyžádání).

Rozměrná parcela o rozloze 1.004 m2 s napojením na veškeré inž. sítě, které jsou umístěny ve sloupcích na uliční hranici pozemku. Maximální zastavitelnost pozemku vč. zpevněných ploch dle ÚP činí 35% jeho celkové rozlohy. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej stavební parcely 1004 m² Tuchoměřice

Květen 16th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.