Prodej rodinného domu 99 m² Křtěnov

Cena: 7 000 000 Kč, Hledáte nový domov, do kterého byste se mohli bez starostí o rekonstrukci či výstavbu jednoduše nastěhovat? Ať už je vaší motivací změna prostředí, rozrůstající se rodina nebo prostě jen touha po novém začátku, máme pro vás ideální řešení.

Naše nabídka zahrnuje prodej nově postaveného rodinného domu s dispozicí 4+kk v malebné obci Křtěnov nedaleko Olešnice. Dům se nachází v klidné ulici s minimálním provozem a poskytuje dostatek soukromí. Zastavěná plocha je 147 m2 a celková plocha pozemků je 812 m2, což tvoří dokonalé prostředí pro pohodlný rodinný život.

Hned za vstupními dveřmi je zádveří, ze kterého je vstup do praktické technické místnosti s WC. Následuje prostorná centrální chodba se vstupem do všech místností domu. Do kuchyně spojené s obývacím pokojem s přímým vstupem na terasu a do zahrady. Kuchyňský kout je od obývací části opticky oddělen jídelnou. Z chodby je vstup i do dalších tří pokojů a do koupelny s WC.

Tato novostavba byla dokončena a úspěšně zkolaudována v listopadu 2022. Vytápění zajišťuje elektrický kotel s teplovodním podlahovým topením a ohřev teplé vody obstarává elektrický bojler. Bydlení je navíc ekologické díky vlastní čističce odpadních vod s kapacitou pro 6 osob. Dům je velmi úsporný, splňuje energetickou třídu B.

V Křtěnově bydlí mnoho mladých rodin s dětmi, proto je zde nově vystaveno dětské hřiště. Obec se snaží častými akcemi těmto rodinám život v obci zpříjemnit V přilehlé Olešnici naleznete veškerou občanskou vybavenost – školu, školku,, obchod s potravinami, poštu, veterináře, zdravotní středisko, dokonce i skiareál a koupaliště. Pro milovníky přírody je k dispozici i nedaleká vodní nádrž Vír.

Uvedená cena je vč. provize RK. Financování a právní servis zajistíme zdarma.

Více informací k domu Vám rád poskytnu telefonicky, emailem nebo na osobní prohlídce.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 99 m² Křtěnov

Říjen 9th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.