Prodej rodinného domu 96 m² Přeštice

Cena: 1 390 000 Kč, možný prodej nádherných modulových a mobilních domů. Samozřejmostí je doprava na Vaši parcelu či zahrádku v rámci celé ČR včetně odborného poradenství k získání stavebního povolení a komunikace s úřady. Nabízíme i stavbu základové desky nebo nosných patek, obložení exteriéru dřevem, realizace střech a opláštění i montáž teras. Modulové domy jsou o různých zastavěných plochách – od 58m² až do 130m². V podstatě jednoduché pořízení krásného, luxusního bydlení bez práce za nejlepší ceny na trhu. Nabídka: Nabízíme k prodeji krásný modulový dům o užitné ploše 96m².
Popis a dispozice:
Dům se skládá z velkého otevřeného obývacího prostoru s integrovanou kuchyní, třemi pokoji – ložnicemi s dostatečnými úložnými prostorami, technickým zázemím, prostornou koupelnou se sprchovým koutem WC a umyvadlem.
V obývacím pokoji jsou 2 klimatizační jednotky, z nichž jednou lze i topit. V 1 z pokojů je navíc klimatizace pro chlazení.
K dispozici od 2/2023 Ev. číslo: 30545.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 96 m² Přeštice

Leden 13th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.