Prodej rodinného domu 92 m² Nučice

Cena: 13 200 000 Kč, Představte si, že si otevřete dveře svého nového domova a kročíte do prostor, které jsou plné světla a života. Představte si, že přejdete přes prah a cítíte pod nohama chladivou dlažbu vstupní chodby. Vpravo od Vás je prostorná ložnice, která je dokonale připravená na klidný spánek plný krásných snů. Po pravé straně se nachází koupelna, která je vybavená vším, co potřebujete pro osobní hygienu.

A potom vstoupíte do obývacího pokoje. Ten je plný slunečního světla, které prochází velkými okny a otevírá se před Vámi nádherný výhled na terasu a zahradu. Zahradu, která je plná vzrostlých stromů, a kde je bazén pro osvěžení v horkých letních dnech.

Prostředí, které nabízí nekonečné možnosti pro relaxaci, zábavu a kreativitu. A to vše v nové lokalitě “U Háječku” mezi dvěma obcemi Rudná a Nučice, které jsou plné života a nabízejí vše, co potřebujete pro svůj každodenní život. Nechte se unést do světa, kde si můžete žít přesně tak, jak jste vždy snili.

A teď si představte, že tento dům je Váš. Ano, Vy jste právě vstoupili do svého nového domova.

To není jen představa. To je realita. A je to realita, kterou Vám nabízíme. Řadový dům (v katastru nemovitostí uvedený jako bytová jednotka) 4+1 s bazénem a dvěma zahradními domky a parkovacími místy, uprostřed nádherné přírody a s veškerou občanskou vybaveností na dosah.

Když budete chtít, můžete si zajít na tenis, do knihovny, na masáže nebo třeba na výborný oběd do některé z místních restaurací. A to vše je jen pár kroků od Vašeho nového domova, stejně jako občanská vybavenost obou obcí.

Tak co na to říkáte? Chcete se stát součástí této nádherné komunity a začít žít svůj sen? My jsme tady pro Vás. Jsme připraveni Vám nabídnout servis ohledně financování. Ať už hypotéku za nejvýhodnějších podmínek, nebo úvěr bez prokazování příjmů. Na vyžádání Vám rádi zašleme virtuální prohlídku.

Ať už je Vaším snem klidný život uprostřed přírody, nebo život plný vzrušení a dobrodružství, toto je místo, kde se Vaše sny mohou stát skutečností. Tak neváhejte a přijďte se podívat. Těšíme se na Vás. Ev. číslo: 25813.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 92 m² Nučice

Říjen 5th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.