Prodej rodinného domu 82 m² Okřínek

Cena: 3 600 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu z r. 1960 o dispozice 3+1, s užitnou plochou 82 m², v klidné části obce Okřínek. Na pozemku, o celkové výměře 651 m², se nachází také garáž s přístavky, které slouží jako skladovací prostory.

Nemovitost prošla výměnou oken a částečnou rekonstrukcí koupelny, kde jsou i nové rozvody vody a odpadů. Jinak je nemovitost v původním, ale zachovalém stavu.
Zdrojem vody je vlastní kopaná studna, avšak přípojka veřejného vodovodu je na pozemek ve vodoměrné šachtě. Odpad je sveden do tlakové kanalizace. Vytápění zajištuje elektrokotel, další alternativou je kotel na tuhá paliva.

Měsíční náklady: 6.600,-Kč elektřina, 500,-Kč činí kanalizace.

V obci je obchod se smíšeným zbožím a dobré autobusové spojení směr Městec Králové nebo Poděbrady, kde najdete veškerou občanskou vybavenost.

Obec Okřínek leží v okrese Nymburk a je vzdálená 7km od Poděbrad, 11 km od Městce Králové a 19 km od Nymburka.

Možnost financování, dle Vašich potřeb. Průkaz energetické náročnosti je zadán ke zpracování, dle platného ustanovení zákona je nemovitost zařazena do energetické skupiny G. V případě prohlídky, či dalších dotazů, mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 23969.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 82 m² Okřínek

Březen 20th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.