Prodej rodinného domu 80 m² Nový Jičín

Cena: 4 452 000 Kč, Připravujeme
Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům 5+1 v atraktivní lokalitě Skalky. Nemovitost je podsklepena a rekonstrukcí půdy získáte další prostor k bydlení.. Na střeše jsou fotovoltaickými panely, což přispívá k ekonomické úspornosti.
Dům je ideálně koncipován tak, aby mohl být rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky, což nabízí flexibilní využití pro velkou rodinu, místo pro bydlení a podnikání nebo jako investiční příležitost s možností pronájmu jedné z částí. V obývacím pokoji zvyšuje komfort krb, který dodává teplo a útulnost.
Pro milovníky zahrady je k dispozici předzahrádka i zahrádka za domem, která je pravou oázou klidu, ideální pro relaxaci s šálkem dobré kávy daleko od ruchu města a sousedů. Výhodná poloha domu nabízí snadný přístup do centra města, přímo přes cestu se nachází městský park a zastávka městské hromadné dopravy. Nedaleko domu leží také oblíbené výletiště Skalky s amfiteátrem, hospůdkou a dětskými prolézačkami, což je ideální pro rodiny s dětmi.
Nezmeškejte šanci stát se majitelem tohoto krásného domova v jednom z nejžádanějších míst pro život. Napište si o další informace a video. Prohlídky budou možné až koncem května. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 80 m² Nový Jičín

Duben 26th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.